Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

HDVICE MICHAŁ HARWES

Adres:

ul. Kościuszki 134A/11

32-540 Trzebinia

Numer telefonu +48 882 092 320

michal.harwes@hdvice.pl

HDVICE powstało żeby coś zmieniać. Zmieniać podejście, zmieniać ludzi, zmieniać otoczenie. PR jest opoką jutra, a my wierzymy, że jutro jest dziś. Mamy wiedzę i ideały, a to podstawa, żeby tworzyć coś dobrego. Gwarantujemy nowatorskie i skuteczne podejście.

Piszemy na białym, żeby ułatwić czytelnikom. Walić wizerunek, to materiały do nauki.

HDVICE MICHAŁ HARWES zajmuje się zmienianiem otoczenia. Stąd korzystamy z   #zmieniamyotoczenie. W swojej codziennej pracy stosujemy różne rozwiązania, aby sprawdzić jak działają.

 

               Ostatnio na tapetę wzięliśmy dwa z nich. Wykonaliśmy z pięciu desek stanowisko do pracy na stojąco, żeby sprawdzić, czy wielkie firmy oszczędzają na krzesłach oraz zainwestowaliśmy w piłkę rehabilitacyjną około 65 polskich złotówek (z VAT).  Otóż przyjaciele i czytelnicy…

               Pierwsze trzy dni były piekłem na ziemi. Przy stanowisku do pracy na stojąco, próbowałem wystać w butach, bez butów, na butach, na dywanie, tańcząc. Mój organizm był przyzwyczajony do siedząco leżącego trybu życia. Coś jak wegetacja. Zauważyłem jednak pozytywny aspekt. Obiektywnie pomimo bólu stóp… Czułem się lepiej i miałem więcej energii. Stanowisko zmontowałem w środę rano, a moja efektywność obiektywnie wzrosła.

Gdy wróciłem do biura po weekendzie. Przepracowałem pierwszy dzień w pełnym komforcie. Obecnie nie wyobrażam sobie pracy przy biurku. Postawia stojąca sprawia, że mimowolnie mam dużo więcej ruchu, a plecy… Przestały boleć, pracowałem przy biurku przeszło trzy lata. Potrafiłem spędzać po kilkanaście godzin siedząc. Po pracy grałem w gry, a dzięki dywersyfikacji czasu spędzanego na siedząco i stojąco czuję się zdecydowanie lepiej.

Piłka natomiast nie została przetestowana, ponieważ stanowisko stojące spełnia swoją rolę, nie mogę się od niego oderwać… Korzystam z niej tylko przy klienta i do podpisywania dokumentów, żeby przy kliencie nie robić prezydenckiej gafy. Do tego sprawdza się idealnie, bo jest mobilna.

Koszt stworzenia stanowiska do pracy na siedząco to niecałe 300 polskich złotówek (z VAT). Za tyle wykonałem swoje stanowisko do testów, teraz myślę jak je ulepszyć i żałuję, że nie postawiłem wszystkiego na jedną kartę. Natomiast dla ścisłości w domu próbowałem pracować na podwyższonym blacie (w ofertach wielu sklepów z „meblami” jest coś podobnego). To się nie sprawdza. Fajnie wygląda, ale jest rozwiązaniem częściowym.

Jeżeli chcesz podpowiedzi, zadzwoń do nas. Możemy przygotować dla Ciebie coś podobnego. Oczywiście nie wersję testową.

Biurko do pracy na stojąco. Opinie i testy.

14 października 2021