Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

HDVICE MICHAŁ HARWES

Adres:

ul. Kościuszki 134A/11

32-540 Trzebinia

Numer telefonu +48 882 092 320

michal.harwes@hdvice.pl

HDVICE powstało żeby coś zmieniać. Zmieniać podejście, zmieniać ludzi, zmieniać otoczenie. PR jest opoką jutra, a my wierzymy, że jutro jest dziś. Mamy wiedzę i ideały, a to podstawa, żeby tworzyć coś dobrego. Gwarantujemy nowatorskie i skuteczne podejście.

Szkolenia

Działamy tak, by szkolenia przynosiły efekty! Też mamy dość nudnych przepełnionych teorią paneli. Szkolenie musi być  zyskiem dla klienta!

Strategia

Zmiany i rozwój zawsze zaczyna się od pierwszego kroku. Dla nas najczęściej jest to przygotowanie strategii dla klienta.

GŁÓWNE USŁUGI

O firmie możemy mówić dopiero od 2 października 2021. Pomysł był można powiedzieć szalony. Decyzja zapadła pół roku wcześniej. Powiedziałem wtedy sakramentalne "koniec, czas robić to co czujesz".

Tak powstało Hdvice. Od pragnienia zmian i budowania nowych rzeczy, dlatego zawsze zwracamy uwagę na indywidualne podejście do strategii i szkoleń. Mówimy koniec schematom, mówimy koniec starym metodom marketingu. 

W pozytywnym znaczeniu znaczy to, że stawiamy na jakość i rozwój. Stawiamy na budowanie wizerunku, który może wytrzymywać kryzysy oraz zyskiwać w długim okresie. Naszym hasłem jest nowoczesny marketing, w starym stylu. 

Hdvice

Prowadzenie social media

Pamiętaj, że zawsze możesz nam powierzyć swoje media społecznościowe. Ilość postów, ich wygląd jest zawsze ustalany indywidualnie.